Verilerim silindi nasıl kurtarabilirim?

Hiç telaş yapmayın..!
Yapacağınız her işlem sizin zararınıza olacaktır.
Yapacağınız ilk ve en doğru şey bilgisayarınızı kapatmak olsun.
Yapacağınız her işlem sizi kurtarmak istediğiniz verilerden adım adım uzaklaştıracaktır çünkü.
Yapılan her işlem eski kayıtların üzerine eklenmektedir.
Sistem ve elektronik kart ile müdahaleden Kaçının!
Bütün elektronik kartlar sadece o harddiske mahsustur. Elektronik kart kullanarak daha da zararlar vermekten kaçının.
Onu yapsam düzelir mi, Bunu yapsam geri gelirmi teorilerinden uzak durun!
Şu program düzeltiyormuş bu işlemleri uygularsam geri gelecekmiş gibi bilgisayarınız üzerinde bilinçsizce hareketlerden kaçının.
Yapacağınız 2.işlem sadece düşünmek olsun!
Veriyi kaybetme sebebinizi , yaptığınız son işlemleri aklınızda iken bir kağıda not alın. Hatırlamaya çalışın adım adım. Aldığınız yedekleride gözden geçirebilirsiniz.
Siz sadece profesyonel personellere sahip firmamıza getirin biz sizin için kurtaralım…

 

Bilgisayar ortamında veri güvenliği her zaman kullanıcının beklentilerini doğrudan karşılayacak olanakları barındıramayabiliyor. Özellikle cihazların düşmesi veya hasar görmesi, fiziki hava koşullarından kaynaklı kesintiler veya format ile kaybedilen veriler, işlerinizin aksamasına ve önemli projelerinizin ortadan kalkmasına sebebiyet verebiliyor. Pek çok bilgisayar kullanıcısının bu tip durumlarda verilerim silindi ne yapmalıyım sorusunun yanıtını bulabilecekleri geçici kaynaklar mevcut. Fakat bu kaynakların hazırladığı yazılımlar hem ihtiyacı doğrudan karşılamıyor hem de alanında amatör ekiplerin çalışmalarının gerçekleştirdiği geri kurtarma süreci başarısızlıkla tamamlanıyor. Laboratuar ortamının sağladığı olanaklarda, alanında profesyonellerle çalışmak ve verilerin güvenirli bir ortamda elinize ulaşması tecrübe ile eş değer. Bu tecrübeye uygun fiyatlarla sahip olabileceğiniz gibi dosyalarınıza yeniden ulaşmanız için en kısa sürede müdahale işlemi gerçekleştiren teknik ekip, 7/24 ihtiyaçlarınıza yanıt verebiliyor.

Gerek istediğiniz tüm verilerin ulaşımını mümkün kılması gerek cihazda olası bir problemden dolayı meydana gelmiş hasarı size tespit ederek ne gibi süreçlerden geçmesi gerektiğini belirten analiz anlayışı ile kayıpların en aza indirilebiliyor. Hizmetin doğrudan müşteri odaklı gerçekleştirildiği bu sistemde titizlikle yapılan takip süreci, veri güvenirliği bakımından da büyük önem taşıyor. Tamamı kesin çözüme yönelik olarak sizlere sunulmuş hizmetin hem bireysel hem de kurumsal firmalara getirdiği kolaylıklar ve kısa sürede iletişime geçebilmenizi sağlayan hızlı yanıt sistemi ile verilerinizi geri getirmeniz artık mümkün. Verilerinizde uzman bir çalışma ve kurtarma süreci için tek yapmanız gereken şey iletişime geçmek. Verilerim silindi ne yapmalıyım sorusuna kesin çözüm getirilmektedir.

 

Bir cevap yazın