Harici harddisk veri kurtarma

Profesyonel Veri Kurtarma Hizmetini Veren Şirketlerimize Güvenebilirsiniz.

Teknoloji alanında bazı sorunlar hala tam anlamı ile çözülmemektedir. Örneğin son dönemlerin en can sıkan sorunlarından birisi de harici harddisk veri kurtarma sorunudur. Bilgisayarınızın veya laptopunuzun aldığı küçük bir darbe bile harici harddiskinize zarar verebilmektedir. Sizin de harddiskiniz zarar görmüşse, evde ilkel yöntemler yerine, profesyonel veri kurtarma hizmeti veren şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

            Sizden ilk olarak harddiskinizin analizini çıkarmak için, harddiskinizi istemekteyiz. Harddiskinizin analizini yaparız, yani harddiskinizin ne kadarının arızalandığını, arızanın temel nedenlerini araştırır ve verilerinizi kurtarmak için çeşitli süreçler belirleriz. Bu süreçte, verilerinizi kurtarmak için malzeme ve maliyetlerini belirleriz. Müşterilerimize ulaşarak maliyeti ve malzemeleri anlatıp, onay verip vermediğini sorarız. Müşteri bu süreci onaylarsa, veri kurtarma sürecine başlarız. Harddikskiniz çok hafif darbeler almışsa ve iç donanım malzemeleri kırılmamışsa sadece verilerinizi kurtarmak için profesyonel veri kurtarma yazılımlarını deneriz.

            Eğer ki harddiskiniz biraz daha ağır bir darbeye maruz kalmışsa ve bu darbeler fiziksel yönlü ise harddiskinizin içindeki kırılan parçaları çıkararak yerine yeni ve orijinal parçaları yerleştiririz. Daha sonra profesyonel veri kurtarma yazılımları ile harddiskinizi çalıştırmayı deneriz. Harddiskiniz çok ağır darbeler almışsa ve hem fiziksel hem teknik yönlü problemler varsa hardiskinizi yeniden yapılandırmak ve yeniden onarmak amacı ile diskinizi laboratuvara göndeririz. Eğer harddiskiniz, laboratuvardan tamir edilmiş hali ile gelirse harddiskinize verilerinizi kurtarmak için profesyonel yazılımları yükleriz. Harddiskiniz bu süreçten sonra çalışırsa, size teslim ederiz.

Bir cevap yazın