Sıfırlanmış Notebooktan Veri Kurtarma

Sıfırlanmış bir bilgisayara sahipseniz ve içindeki önemli dosyaları ne yapsanız da kurtaramıyor iseniz sizlere bu konuda yardımcı olabiliriz. Sıfırlanan bilgisayar içerisinde bulunan sistem geri yükleme özellikleri bazen etkisiz kalabiliyor. Bizler de bu duruma karşı çözüm üretebilmek için sizlere gelişmiş olan notebook harddisk veri kurtarma hizmetimizi sunuyoruz.

Diz üstü bilgisayarların yapısı çok hassas olabiliyor. En ufak bir su temasında sistem çökebiliyor ve sisteminize zarar gelebiliyor. Bu yüzden bizler de hassas olan cihazlara bile en etkili cihazlarımızı kullanıyoruz. En etkili yöntemler ve en etkili cihazlar bizde bulunduğundan dolayı kolay bir şekilde sıfırlanmış bilgilerinize tekrardan ulaşabilirsiniz. Bazen bilgisayarlarda yönetici izni gibi sorunlar çıkabiliyor. Eğer belgelerinize izin verilmeden ulaşamıyorsanız, bu konuda da çözüm sağlayabiliyoruz.

Su Dökülen Notebooktan Veri Kurtarma

Eğer cihazınıza su teması olmuşsa ve siz de bu konudan haberdar değilseniz, bilgilerinize ulaşamıyorsanız gerekli olan tüm işlemleri gerçekleştirecek, sizleri bilgilerinize ulaştıracağız. Notebook harddisk veri kurtarma hizmetlerimiz arasında bozuk olan cihazlara bile işlem yapabiliyoruz. Böylelikle aklınızda bulunan tüm soru işaretlerine çözüm sunuyoruz.

Gelişmiş sisteme sahip olduğumuzdan dolayı tüm dosya ve önemli belgelerinize ulaşmanız mümkün. Notebook harddisk veri kurtarma hizmetimiz tüm diz üstü bilgisayarlara uygulanmaktadır. Eğer tüm bilgisayar hasar görmüşse ve disk sağlam ise bu konuda sizlere yardımcı olabiliriz. Bilgisayarın ekranı hasar görebilir ve diğer parçaları kullanılamayabilir fakat hard diskin zarar görmesi az bir ihtimaldir. Biz de bu ihtimalleri sizleri için değerlendiriyoruz.

Data kurtarmak diğer adı ile veri kurtarmak bilgi, deneyim ve tecrübe isterAnkara Data kurtarma firmamız bu konuda kendini kanıtlamış en güvenilir firmalar arasında yer almaktadır. Data kaybının birçok sebebi bulunmaktadır. Bunlar yazılımsal ve fiziki hasarlardan kaynaklanmaktadır. Yazılımsal sorunlar virüs etkisi, kullanım hatası, aşırı tozlanma, format atılması gibi sorunlar olabilmektedir. Fiziki nedenler ise, düşme, darbe, üretim hatası, sıvı dökülmesi, aşırı ısınma sonucu yanma gibi sebepler Data kaybına neden olmaktadır. Firmamız sebebi ne olursa olsun kurcalamadığınız takdirde verilerinizi geri getirmektedir. AAlanında uzman ekibi gizlilik şartlarını yerine getirerek laboratuar ortamında Data kurtarma işlemini gerçekleştirmektedir. Flaş disk, cep telefonu, her model hard disk ve Notebooklarınızdan Data kurtarımı yapmaktayız. Firmamızın müşterileri arasında bulunan bankalar, kamular, şirketler, eğitim kurumlarının güvenini kazanmıştır. Şirketler için adeta arşiv vazifesi gören veriler içinde müşteri kayıtları, hesapları, stokları ve özel dosyaları saklamaktadır. Bunların silinmesi demek büyük maddi zararlar demektir. Ankara Data kurtarma firmamız sizlerin bu zararlara uğramanızı engellemektedir. Data kaybı sorunlarınızın en iyi çözümünü Epox Soft Data kurtarma firmamızda bulacaksınız. Firma olarak müşteri memnuniyetini daima ön planda tutuyoruz. Müşterilerimizin verilerine kavuştuktan sonra yüzlerindeki gülümseme ve memnuiyet bizleri de mutlu etmektedir. Data kaybı sorunlarınızda sizin de ilk tercihiniz Ankara Data kurtarma firmamız olmalıdır.