Bilgisayardan Silinen dosyalarınızı geri getiriyoruz

Bilgisayardan Silinen dosyalarınızı geri getiriyoruz

Ortalama bir bilgisayar kullanıcısının bilgisayarında neredeyse 150- 200 Gb civarında bir veri söz konusudur. Bu rakam, çok daha aktif kullanıcılar için ya da dosya arşivi geniş olan kişiler için 200- 250 Gb’ı rahatlıkla bulabilmektedir. Şirketler ve kamular için silinen dosyaları geri getirme hizmeti vermekteyiz. Örneğin filmler fotoğraflar, müzik dosyaları, word dosyaları gibi gibi dosya türlerini çoğaltmak mümkündür. Bu dosyaların her biri bizler için elbette çok değerlidir. Hele bir de onları farklı bir harici diskte yedeklemediysek, o zaman her an için risk grubundasınız. Bu noktada hemen şunu belirtmekte fayda var, harici bir diskte yedekleme yapmak da % 100 oranında bir garanti yaratmaz. Bu durum, oluşan riski biraz daha azaltır. Firma olarak laboratuar ortamında uzman ekibimiz ile silinen dosyaları geri getirme hizmetini garantili olarak vermekteyiz. Veri kaybının sebebini bulmak silinen dosyaları geri getirme işimizi daha da kolaylaştırmaktadır. Sonuçta bilgisayarda gelebilecek bir veri kaybı, aynı şekilde harici disklerde de oluşabilir. Harici hard disklere mp3 çalarlar, kameralar, fotoğraf makinelerini ve hatta Cd’leri de ekleyebiliriz. Çünkü bunların her biri bir şekilde veri barındıran aygıtlardır. Bu aygıtlardan hiç beklemediğiniz bir şekilde veri kaybına uğrayabilirsiniz. Bu noktada silinen dosyaları geri getirmenin hiç de kolay olmadığını söylemek gerekiyor. Yani evde oturup, internet üzerinden birkaç silinen dosyaları geri getirme işlevine sahip olduğu söylenen programla başarıya ulaşmanız mümkün değildir. Firmamız bu konuda uzman ekibiyle size her şeyden önce laboratuar şartlarında güven temin eder. Silinen dosyaları geri getirmek için firmamızla iritbat kurmanız yeterlidir.

Verileriniz silindi diye üzülmeyin; Veri kaybının herkes için üzücü bir durum olduğunu biliyoruz. Fakat şirketler ve kamular için çok daha üzücü olmaktadır. Öncelikle iş ve zaman kaybı ile beraber büyük maddi zararlara sebep olmaktadır. Veri kurtarma Ankara firmamız bu konuda en büyük yardımcınız olacaktır. Veri kaybının birçok nedeni olabilir. Virüsler, kullanım hatası, aşırı tozlanma veya format atma sonucu verilerinizi kaybedebilirsiniz. Fiziksel olarak ise düşme veya darbeye maruz kalma, elektrik kesintisi, üretim hatası, sıvı dökülmesi, aşırı ısınma da bu sebepler arasındadır. Böyle bir durumda kime güveneceğinizi bilemiyorsanız Veri kurtarma Ankara en güveneceğiniz firmalardan biridir. Yaptığımız anlaşmaya tamamen uyarak kesinlikle verileriniz ve kimliğiniz hakkında bilgi vermemekteyiz. Firmamızın personelleri de bunun bilincinde olan kişilerdir. Birçok firmanın bu anlaşmalara uymadıklarını biliyoruz. Şirketler ve kamular için bakım anlaşması hizmetimizden yararlanarak periyodik bakımlar sırasında verilerinizi de yedeklediğimizi hatırlatırız. Bilgisayar kullanıcılarının korkulu rüyası haline gelen veri kaybı, artık sorun olmaktan çıkmıştır. Veri kaybı yaşadığınız zaman vakit kaybetmeden firmamızı arayarak, gözünüz kapalı teslim edebilirsiniz. Veri kurtarma Ankara firmamızın çok tercih edilmesinin en önemli sebebi verdiğimiz güvendir. Her marka ve model hard disk, flaş disk, cep telefonu ve Notebooklarınızdaki verilerinizi kurtararak güvenle teslim etmekteyiz. Müşterilerimizin yüzünü güldürmek bizi oldukça memnun etmektedir. Kaybettiğiniz verilerinize tekrar kavuşmak istiyorsanız ilk tercihiniz Veri kurtarma Ankara firmamız olmalıdır.

 Silinen dosyaları geri getirmek mümkün mü?

Teknoloji çağını yaşadığımız bu günlerde, hemen hemen tüm işlerimizi elektronik cihazlar ile halletmekte ve önemli birçok bilgiyi dijital ortamda saklamaktayız. İşlerin sağlıklı bir şekilde yürümesi ve şirket bilgilerinin güvenliği için mevcut verilerin profesyonelce korunması şirketler için oldukça önemli bir yere sahiptir. Bireysel ya da kurumsal kullanıcıların akıllarında yer alan silinen dosyaları geri getirmek mümkün mü? Sorusuna en etkili yanıtı veren firmamız, bünyesinde yer alan uzman ekibi ile birlikte her marka ve modelde cihazlardaki silinen dosyaları kurtarabilmektedir. Sizin için çok önemli olan bir dosya ya da veri silindiyse üzülmenize gerek yok çünkü silinen verilerinizi geri getirmek mümkündür.  Bilgisayarda meydana gelen bir hatadan ya da herhangi başka bir sebepten dolayı mevcut dosyalarınız zarar görebilmektedir. Ancak silinmiş olan dosyalarınız profesyonel çalışmalar sonrasında geri getirilebilmektedir.

Ancak silinen dosyalarınıza tekrar kavuşabilmek için güvenilir bir firma ile çalışmanız size büyük avantaj sağlayacaktır. Çünkü yanlış ve ya hatalı yapılan bir işlem sonucunda dosyalarınızı tamamen kaybetme riski ile karşı karşıya kalabilmeniz olası bir durumdur. Tüm gizlilik şartlarına uygun olarak gerçekleştirilen tüm bu işlemlerde, firmaya ya da kişilere ait bilgiler kesinlikle 3. bir kişi ile paylaşılmamaktadır. Sunmuş olduğu tüm hizmetlerde en modern cihazları kullanan ve laboratuar ortamında çalışmalarını yürüten firmamız, işini büyük bir ciddiyetle devam ettirerek müşterilerinin güvenini kazanmıştır.

Silinen fotoğraflar geri gelir mi?

Yanlışlıkla sildiğiniz fotoğrafları geri getirmenin yolu, günümüzde bilgisayar ve diğer iletişim araçları sayesinde anılarımızı saklamak ve istediğimiz zaman onları tekrar görmek oldukça kolay bir hal almıştır. Ancak bu teknolojik imkândan faydalanırken çoğu zaman dalgınlık göstererek veya diğer teknik nedenlerden ötürü fotoğraflarımızı silmek zorunda kalırız. Örnek vermek gerekirse işletim sisteminizin çökmesi sonucunda yedek almamış iseniz bilgisayarınızın format işlemi esnasında söz konusu fotoğraflarını silinmektedir. Diğer yandan hard disk deformasyonları da büyük bir özenle çektiğiniz ve gözünüz gibi sakladığınız fotoğraflarınızın da silinmesinde en çok karşımıza çıkan etmenlerdendir.

Silinen fotoğraflar geri gelir mi? Sebebi her ne olursa olsun yanlışlıkla silinen fotoğraflarınızı geri getirebilmek için ileri düzey onarım ve geri yükleme tekniklerine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu teknikler ise alanında başarılı ve üstün kalite ile hizmet veren bilgisayar ve diğer elektronik veri depolama cihazları teknik servislerinde gerçekleştirilmektedir. Kullanıcıların silinme sorunu ile karşı karşıya kalmaları esnasında sordukları tek soru olan silinen fotoğraflar geri gelir mi sorusunun efektif çözümü bu amaçla üretilen yazılımsal ve donanımsal araçlar ile mümkündür. Bu araçlar sayesinde çeşitli nedenlerle silinmiş veya hasar görmüş fotoğraflarınızın başarılı bir şekilde kurtarılması ve yedeklenmesi işlemleri kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir. Söz konusu yazılımlar sadece teknik servislere özgü yazılımlar olup internet üzerinde dosya geri getirme konusunda yer alan basit yazılımlar ne yazık ki limitli bir ölçüde bu işlemi gerçekleştirdiğinden kullanıcılara pek fayda sağlamamaktadır.

Bir cevap yazın