Server hard disklerinden veri kurtarma

Server hard disklerinden veri kurtarma

Server hard disklerinden veri kurtarma hizmetinde hard disklerde saklanmakta olan verilerin gerek yazılımdan kaynaklanan mantık hataları sonrası sorunlar yaratmaları gerekse çeşitli yönlerle ani elektrik kesintileri, kişisel kusurlar ve zararlı yazılımlar nedeniyle çökmeleri ve verilerinin silinmesi, kayıp yaşaması hallerinde acil çözümlere gereklilik duyulmaktadır. Bu açıdan verilen 7/24 etkin hizmetle başlıca server sunuculardaki bu veri kurtarma hizmetlerinin profesyonel ekip çalışması tarafından yürütülmesi esas alınmaktadır.

Profesyonel ekip çalışması kapsamında verilen hizmetler, Oracle sunucuları – tüm marka ve model sql sunucuları – hd sunucular – her tip interface sunucular ile konfigürasyonlu sunucular açısından teknik çözüm hizmetleri üretilmektedir. Verilen bu bütün server hard disklerinden veri kurtarma hizmetleriyle kurumların ihtiyaç duydukları server sunucuları konusunda tam bir teknik hizmet ortaya konularak bu yönleri itibariyle yürütülen acil çözümler açısından tasarruflu bir sürecin yaratılması yoluna gidilmektedir. Bununla birlikte gerek interface gerekse konfigürasyonlu sunucular ve server sunucularda yaşanmaya devam eden sorunların ortadan kaldırılması, izole edilmesi konusunda da uzman yaklaşımlar amaçlanarak bu amaçlar doğrultusunda elde edilecek bütün niteliklerle kararlı bir hizmet verilmektedir.

Uzmanından sağlanan bu uygulamalarda öncelikle laboratuar şartlarında gerçekleştirilen teknik analizler ve ardından piyasada profesyoneli bulunmayan veri kurtarma ve yedekleme programları kullanılarak böylelikle tamamen teknik tamamen profesyonel server hard disklerinden veri kurtarma süreçleri tamamlanmaktadır. İşte bütün bu açıdan da 7/24 kurumsal anlamda hizmetler verilmektedir.

Bir cevap yazın